Wyniki konkursu na plakat pt.: "Dlaczego warto uczyć się języków obcych?"

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu językowo-graficznego. 

 

Pierwsze miejsce zajął Patryk Janiak z klasy 1d,  t za nim uplasował się Wiktor Szymański z klasy 3d, a miejsce trzecie przypadło Adamowi Jankowskiemu z klasy 4b. 

 

Gratuluję i zapraszam do udzuału w kolejnych konkursach i zabawach językowych.

Sandra Lasota

Międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji Niemieckiej

W dniu 17.11.2017 roku w II Liceum Ogólnokształcącym odbył się Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckiej. W konkursie udział wzięło 13 uczestników z 8 szkół ponadgimnazjalnych z Poznania i okolic. Jednak jak to w konkursach bywa są tylko trzy punktowane miejsca.

I tu należą się duże brawaaaaa!!!!!!

Czytaj więcej: Międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji Niemieckiej

SUKCES NA KONKURSIE POEZJI IRLANDZKIEJ

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły Franciszek Arciszewski zdobył I miejsce na Konkursie Poezji i Piosenki Irlandzkiej, zorganizowanym przez Szkołę Języka Angielskiego Program. Finał konkursu odbył się 13. października w auli Szkoły Muzycznej przy ulicySolnej w Poznaniu.

Czytaj więcej: SUKCES NA KONKURSIE POEZJI IRLANDZKIEJ

Sukces na Konkursie Języka Angielskiego w Gruzji!

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 3TD Karolina Sytek wygrała Konkurs Języka Angielskiego w Zestafoni (Gruzja).

GRATULUJEMY!!!

Czytaj więcej: Sukces na Konkursie Języka Angielskiego w Gruzji!

III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Translatorskim

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Jarosław Szymkowiak z klasy 1B zajął III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Translatorskim ‘Rhyme Your Lines into a Limerick’, zorganizowanym we współpracy Stowarzyszenia COR AD COR z Ośrodkiem Doskonalenie Nauczycieli w Poznaniu oraz Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu.

Gratulujemy sukcesu!

Czytaj więcej: III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Translatorskim

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521