NA WYSTAWIE W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM

Opublikowano Marek Grzegorz Nowak

5 października uczniowie klasy 1LA obejrzeli XXII Ogólnopolską Wystawę Filatelistyczna 2018 wystawę i uczestniczyli w wybranych imprezach z tym związanych, w ramach „Dni Młodzieży na XXII OWF”.

Wystawa została uroczyście otwarta 3 października w Wielkopolskim Urzędzie Marszakowskim i związana była z obchodami stulecia odzyskania niepodległości, a także stulecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Uczniowie obejrzeli najwyższy aktualnie dorobek filatelistów, zrzeszonych w Polskim Związku Filatelistów. Poczta Polska wprowadziła z tej okazji specjalny znaczek poświęcony wystawie, wysłuchali ciekawego wykładu i usłyszeli grę na trąbce pocztmistrza.

 Serdeczne podziękowania składamy panu prof. dr hab. Maciejowi Kandulskiemu Prezesowi Zarządu Okręgu Wielkopolskiego Polskiego Związku Filatelistów, a jednoczesnie pracownikowi Zakładu Teorii Obliczeń na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM.

 

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521