optionen handel.

Spotkanie w ramach Międzynarodowego Dnia Tolerancji

FaceBook
Opublikowano Ilona Starosta

Z okazji Dnia Tolerancji 16 listopada w godzinach: 9.00 – 10.30 w Zespole Szkół Komunikacji naszym gościem będzie Youssef Chadid, imam poznańskiej wspólnoty muzułmańskiej, dyrektor Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego, przewodniczący Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w RP. W 2017 roku w Poznaniu Youssef Chadid brał udział w programie „Drogi integracji” wspieranym przez Urząd Miasta w Poznaniu, który miał przybliżyć mieszkańcom religię i kulturę islamu.

Tym razem mamy możliwość porozmawiania z nim w naszej szkole. Proszę, aby osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu zapisały się na nie za pomocą poniższego formularza. Lista będzie podstawą do usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach w godzinach spotkania: https://goo.gl/forms/pxtBHpbop4JbR2iL2

Możecie również zapisać pytania, które zadamy gościowi w czasie spotkania: https://goo.gl/forms/NcFRwspNLOt9tjvk1

Zapraszam serdecznie do Piwnicy Artystycznej

Ilona Starosta

 

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521