optionen handel.

Podsumowanie Dnia Sportu 2018

Opublikowano Marcin Witczak

Dnia 06.06.2018 na Stadionie TS Olimpia Poznań na Golęcinie odbył się Dzień Sportu Zespołu Szkół Komunikacji, czyli Technikum, Liceum oraz Gimnazjum.

Uczestnicy wraz z opiekunami rywalizowali w wielu różnych konkurencjach zdobywając punkty, które po podsumowaniu wyłoniły zwycięzcę w kategorii Gimnazjum oraz w kategorii Technikum i Liceum (razem). Przyglądając się przez trzy godziny poczynaniom uczniów mogę śmiało stwierdzić, iż bawili się całkiem nieźle, a jak zdjęcia pokazują ich opiekunowie również dali się ponieść emocjom sportowym.

Serdecznie gratulujemy zwycięskim klasom 3d Gimnazjum oraz 2b Technikum i życzymy udanej gry w kręgle w ramach nagrody. Nie możemy zapomnieć o pozostałych uczestnikach, którym dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejny Dzień Sportu z nowymi konkurencjami i wyzwaniami.

Przy okazji chciałbym bardzo serdecznie pogratulować i podziękować wszystkim Profesorom obsługującym stanowiska i pomagającym przy organizacji twego szczególnego święta szkolnego.

Na koniec zapraszam wszystkich ciekawskich i nienasyconych informacjami na szerszą relację na stronę Facebooka -

Kliknij, aby zapoznać się z relacją na Facebooku

 

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521