optionen handel.

Konkurs ICSC

Opublikowano Tomasz Nowacki

W dniach od 28 do 31 maja 2018 roku odbył się międzynarodowy konkurs umiejętności informatycznych ICSC (Internation Computer Skills Compettition). W tym roku konkurs odbył się w Dyneburgu na Łotwie, którego organiztorem było technikum PIKC Daugavpils, a udział wzięło łącznie 9 szkół z 7 krajów (po dwie z Estonii i Polski, oraz po jednej z Litwy, Łotwy, Mołdawii, Słowacji i Ukrainy). Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Jan Biały i Paweł Palacz z klasy 3B pod opieką nauczyciela Tomasza Nowackiego. Delegacji przewodniczył dyrektor Ryszard Pyssa. Zadania, które mieli do wykonania uczniowie były na bardzo wysokim poziomie. W pierwszym zadaniu był do rozwiązania test, w drugim należało złożyć komputer, trzecim etapem było stworzenie sieci w programie Cisco Packet Tracer, a finałowym wyzwaniem była konfiguracja fizycznej sieci korzystającej z routera MikroTik.
Na 18 uczestników nasi uczniowie w indywidualnej klasyfikacji zajęli 4 i 5 miejsce, natomiast jako drużyna drugie. Gratulujemy!

Dyrektor szkoły podpisał porozuminie o współpracy z technikum PIKC Daugavpils. 

 

 

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521