Matura z informatyki

Sprawdzanie stanowisk komputerowych na maturę z informatyki odbędzie się w dniu 9 maja 2017 roku w godzinach od 12.30 do 13.30.

Harmonogram matur

W załącznikach harmonogram matur pisemnych, harmonogramy matur ustnych oraz Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 9 września 2016 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie maturalnym w 2017 roku.

Pamiątki związane ze szkołą

Informujemy, że dostępne są pamiątki związane ze szkołą

- kubek – 25 zł

- filiżanka – 25 zł

- monografia  70 lat + jednodniówka – 30 zł

- pendrive 25 zł

Możliwość zakupu w administracji szkoły (pokój 11- Aleksandra Turtoń)

Praca w serwisie dla absolwentów

Dotarła do szkoły oferta dla absolwentów. W związku z planowanym rozwojem firma Wagi Wielkopolska poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektronik/Serwisant

Miejsce pracy: Puszczykowo koło Poznania

Szczegóły w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Ogłoszenie PRACA SERWIS 2016.pdf)Ogłoszenie PRACA SERWIS 2016.pdf272 kB

Podziękowania jubileuszowe

Koleżanki i Koledzy,

Szanowni Absolwenci.

Bardzo serdecznie dziękuję za udział w uroczystości jubileuszu 70-lecia szkoły. Dziękuję za sympatyczną atmosferę i ciepłe słowa.

Księdzu prałatowi Stefanowi Komorowskiemu dziękuję za przewodniczenie, a księdzu proboszczowi i księżom absolwentom za asystę podczas uroczystej mszy św.  w intencji nauczycieli i absolwentów szkoły.

Słowa podziękowania kieruję do osób, które przyczyniły się do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia koncertu w auli UAM:

  • Absolwentom, Leszkowi Wojtaszakowi za prowadzenie uroczystości i prof. dr hab. Markowi Nawrockiemu za ciepłe słowa i udział w filmie.
  • Pani Annie Powalisz i młodym artystom Poznańskiej Sceny Młodych za piękny i dostosowany epokowo do rozwoju szkoły koncert muzyczny,
  • Panu Mateuszowi Sibilskiemu i Poznańskiemu Chórowi Kameralnemu „Fermata” za oprawę chóralną uroczystości.

Podziękowania składam dużej grupie obecnych uczniów szkoły, którzy pod kierunkiem nauczycieli zapewnili sprawną obsługę organizacyjną i gastronomiczną na poszczególnych etapach uroczystości.

Podziękowania kieruję do moich współpracowników, członków komitetu organizacyjnego, którzy odpowiadali za przygotowanie poszczególnych etapów uroczystości. Oddzielne podziękowania do instytucji, które wsparły jubileusz finansowo, ich zestawienie zmieściliśmy w Jednodniówce.

Absolwenci, którzy zapisali się i opłacili opłatę zjazdową, a z powodu nieprzewidzianych okoliczności nie mogli przybyć, mogą odebrać materiały zjazdowe w szkole w terminie do 30.10.2016 roku. W najbliższym czasie zamieścimy na www.zsk.poznan.pl serwis fotograficzny. Zdjęcia z wizyty w szkole można już obejrzeć w internetowym wydaniu Głosu Wielkopolskiego. Link do galerii. O możliwości nabycia książki, pendrive, krawatów i kubków z logo szkoły poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

Za ewentualne niedociągnięcia serdecznie przepraszam. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, również krytyczne, które pozwolą w przyszłości jeszcze lepiej przygotować kolejny jubileusz. Zapraszam do nasyłania zdjęć, wspomnień, biogramów, które będziemy sukcesywnie zamieszczać w szkolnej witrynie internetowej w panelu absolwenta. Piszcie bezpośrednio na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Ryszard Pyssa

Dyrektor szkoły

Absolwent 1974

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521