Podziękowanie - Maraton Pisania Listów Amnesty International

FaceBook
Opublikowano Ilona Starosta

 

8 grudnia w Zespole Szkół Komunikacji już po raz drugi odbył się Maraton Pisania Listów Amnesty International. W akcji wzięło udział około stu osób, udało nam się napisać 940 listów w jedenastu sprawach – to imponujący wynik! Dziękuję:

  • Wszystkim piszącym – było Was tylu, że czasem brakowało miejsc.
  • Wolontariuszom z grup etycznych i osobom pomagającym w przygotowaniu świetlicy.
  • Nauczycielom – przede wszystkim Paniom Profesor Joannie Obstaleckiej i Sandrze Lasocie, które przygotowały grupy piszące listy po angielsku – i wszystkim, którzy wykazali zrozumienie dla nieobecności uczniów na lekcjach w tym czasie.
  • Dyrekcji i Radzie Rodziców za umożliwienie przeprowadzenia akcji.

Mam nadzieję, że nasz wysiłek nie pójdzie na marne. To niezwykłe współpracować z Wami.

                                               Do zobaczenia za rok, na kolejnym maratonie.

                                                                                                                             Ilona Starosta

 

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521